SOCIETAD DA TIR VIAL SUMVITG 1977 -
Campiunadi d'equipas OMM 2012


     Societad da tir Vial Sumvitg  1977


  Tirs - intern - Vial Tiradurs - giuvens Tir - Cantunal Tir - rangaziun annuala Tirs - BSV Finals
Links Tirs - ordlunder Veterans Tir - Federal Tir -Standarts - Surselva Tirs - SSV  
  District - Surselva Tir - amicabel Matchcup Campiunadi - Grischun OMM  

 

Campiunadi  d'equipas  OMM  2012

 

.
2012


   

emprema equipa         ligia  1.1   gruppa 1
                         
                         
nr. num prenum annada   licenzia arma 1.runda 2.runda 3.runda 4.runda total media
                         
1 Bass Otto 1977 E 198986 Standart 191 192 197 194 774 193.50
2 Berger Josefina 1955 S 198993 Standart 189 190 192 189 760 190.00
3 Cajochen  Gion 1967 E 199346 Standart 190 190 193 194 767 191.75
4 Cathomas  Ciril 1965 E 199372 Standart 177 183     360 180.00
5 Caviezel Nadja 1980 E 198982 Standart 182 187     369 184.50
6 Flury Marcus 1970 E 199399 Standart 191 189 188 192 760 190.00
7 Foppa Marinus 1969 E 207280 Standart 191 188 188 194 761 190.25
8 Wenzin Paul 1947 V 199420 arma libra 191 194 194 193 772 193.00
  Deplazes Fabian 1985 E 604279 Standart     192 178 370 185.00
  Giger Eugen 1947 V 199405 Standart     188 190 378 189.00
                         
                         
resultat da runda           1502 1513 1532 1524    
                         
media da runda           187.75 189.125 191.50 190.50    
                       


 

secunda equipa           ligia  3.07   gruppa 7
                         
                         
nr. num prenum annada   licenzia arma 1.runda 2.runda 3.runda 4.runda total media
                         
1 Cajochen Livio 1997 JJ 536899 Stgw.90 175 158     333 166.50
2 Cajochen  Sarina 1999 JJ 612574 Stgw.90 179 174 178 183 714 178.50
3 Decurtins Hubert 1987 E 261248 Standart 183 170 176 181 710 177.50
4 Deplazes Fabian 1985 E 604279 Standart 186 187     373 186.50
5 Duff Luis 1935 SV 133487 Carabina 177 183 176 179 715 178.75
6 Forster Ulrich 1950 V 187905 Stgw.57 177 168 178 181 704 176.00
7 Giger  Eugen 1947 V 199405 Standart 193 194     387 193.50
8 Tomaschett Lisa 1959 E 292612 Stgw.90 167 178 174 165 684 171.00
  Cajacob Luca 1995 JJ 551212 Stgw.90     178 171 349 174.50
  Caviezel Nadja 1980 E 198982 Standart     188 195 383 191.50
  Cathomas Ciril 1965 E 199372 Standart     180 185 365 182.50
                         
resultat da runda           1437 1412 1428 1440    
                         
media da runda           179.63 176.50 178.50 180.00    
                         

 


 

resultats per  qualificaziun           singuls  
                         
                         
nr. num prenum annada   licenzia arma 1.runda 2.runda 3.runda 4.runda total media
                         
1 Bearth Flavian 1993 J 524185 Stgw.90 171 0        
2 Cajacob Luca 1995 J   Stgw.90 178 177        
3 Candinas Flurin 1994 J 576541 Stgw.90 0          
4 Cathomas  Aluis 1939 SV 199356 Stgw.90 168 163 172 164 667 166.75
5 Cathomas Martina 1994 J 576540 Stgw.90 152          
6 Caviezel Rino 1978 E 157755 Stgw.90 0          
7 Deplazes Eduard 1945 V 199387 Carabina 0          
8 Deplazes Stephanie 1991 E 305659 Stgw.90 0          
9 Deplazes Andreas 1989 E 604280 Stgw.90 0          
10 Giger Corsin 1981 E 262861 Stgw.90 0          
  Cajochen Livio 1997 JJ 536899 Stgw.90     171 160 331 165.50
                         
                         
                 

OMM - RANGAZIUN

 

rang num prenum annada   licenza arma 1.runda 2.runda 3.runda 4.runda total media
                         
1 Bass Otto 1977 E 198986 Standart 191 192 197 194 774 193.50
2 Wenzin Paul 1947 V 199420 arma libra 191 194 194 193 772 193.00
3 Cajochen  Gion 1967 E 199346 Standart 190 190 193 194 767 191.75
4 Giger  Eugen 1947 V 199405 Standart 193 194 188 190 765 191.25
5 Foppa Marinus 1969 E 207280 Standart 191 188 188 194 761 190.25
6 Flury Marcus 1970 E 199399 Standart 191 189 188 192 760 190.00
7 Berger Josefina 1955 E 198993 Standart 189 190 192 189 760 190.00
8 Caviezel Nadja 1980 E 198982 Standart 182 187 188 195 752 188.00
9 Deplazes Fabian 1985 E 604279 Standart 186 187 192 178 743 185.75
10 Cathomas  Ciril 1965 E 199372 Standart 177 183 180 185 725 181.25
11 Duff Luis 1935 SV 133487 Carabina 177 183 176 179 715 178.75
12 Cajochen Sarina 1999 JJ 612574 Stgw.90 179 174 178 183 714 178.50
13 Decurtins Hubert 1987 E 261248 Stgw.90 183 170 176 181 710 177.50
14 Cajacob Luca 1995 J 551212 Stgw.90 178 177 178 171 704 176.00
15 Forster Ulrich 1950 V 187905 Stgw.57 177 168 178 181 704 176.00
16 Tomaschett Lisa 1959 E 292612 Stgw.90 167 178 174 165 684 171.00
17 Cathomas  Aluis 1939 SV 199356 Stgw.90 168 163 172 164 667 166.75
18 Cajochen Livio 1997 JJ 536899 Stgw.90 175 158 171 160 664 166.00
19 Bearth Flavian 1993 J 524185 Stgw.90 171       171 85.50
20 Cathomas Martina 1994 J 576540 Stgw.90 152       152 76.00
                         

 


 


 

FINAL  DER  OSTSCHWEIZER  MANNSCHAFTSMEISTERSCHAFT 

Samstag, den 3. November 2012  Walenstadt.


 

num prenum resultat
     
Bass Otto 189
Cajochen Gion 190
Cathomas Ciril 186
Caviezel Nadja 187
Flury Marcus 192
Foppa Marinus 181
Giger Eugen 182
Wenzin Paul 192
     
total   1499

cul sittar eis ei aschia sco cun auter era, u che ins sa ni che ins sa bu.


SOCIETAD-DA-TIR-VIAL/  OMM  fotos


Rangliste Final-A Gesamt 03.11.2012
Rangliste Final-A Einzel 03.11.2012
Rangliste Final-B/C Gesamt 03.11.2012
Rangliste Final-B/C Einzel 03.11.2012
Gewehr        
Rangliste 300m  Aktive Gesamt 04.10.2012
Rangliste 300m  Aktive Runde 04.10.2012
Rangliste 300m Aktive Einzel 04.10.2012
Rangliste 300m Nachwuchs Gesamt 04.10.2012
Rangliste 300m  Nachwuchs Runde 04.10.2012
Rangliste 300m Nachwuchs Einzeln 04.10.2012
Pistole    
Rangliste 50m Aktive Gesamt 04.10.2012
Rangliste 50m Aktive Runde 04.10.2012
Rangliste 50m Aktive Einzel 04.10.2012
Rangliste 50m Nachwuchs Gesamt 04.10.2012
Rangliste 50m Nachwuchs Runde 04.10.2012
Rangliste 50m Nachwuchs Einzeln 04.10.2012

anavos tier resultats